Категорії
Новини

Захист кваліфікаційних робіт бакалаврів

28-29 червня відбулися захисти дипломних робіт бакалаврів.

Теми кваліфікаційних робіт були досить різноманітними: дизайн книг, плакатів, календарів, сайтів, дизайн одягу та дизайн інтер’єрів  квартир і кафе.

Головами екзаменаційних комісій були досвідчені дизайнери, керівники підприємств: дизайнер і керівник ПП “Elvi” Олександр Поворозник, дизайнер і керівник дизайн-студії VATMAN Сергій Міль та директор ТОВ “Поліграфіст” Сергій Федоченко.

Дизайнери одягу представили ескізи колекцій одягу та виготовлені ансамблі в матеріалі. Високий художній рівень та високий рівень виконання приємно вразив членів  і голову  Екзаменаційної комісії. Творчі здобутки у вигляді попередніх перемог у кількох номінаціях Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу був підтвердженням результатів впровадження.

Захист дизайнерів інтер’єру відбувався в присутності колишніх випускників кафедри і сьогоднішніх успішних підприємців-дизайнерів. Серед гостей на захисті були Дьома Андрій (власник компанії “Aquaroom”)
@dyoma_andrey , Марія Якушева (керівниця дизайн-студії) @marusia_yakusheva ,
Олійник Василь (архітектор) @oleynik_archt ,
Цілінський Сергій (дизайнер інтер’єру)
@sergiidesigner. Одразу після захисту дизайнери-роботодавці поспілкувалися з випускниками і деяким запропонували роботу.

Графічні дизайнери чудово справилися з завданнями і отримали позитивні відгуки від членів екзаменаційної комісії.  Значна частина робіт головою ЕК рекомендована до впровадження.

Більшість кваліфікаційних робіт отримали високі оцінки. Вітаємо всіх випускників з захистом. Бажаємо професійного росту і реалізації всіх творчих проєктів!

Детальніше про захисти:

https://www.instagram.com/p/CuJuO-2s6jJ/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

https://www.instagram.com/p/CuUZiqoMuVA/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

https://www.instagram.com/p/Cue8lUCsEF6/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==