Категорії
Новини

Студентська наукова конференція

 

27 травня 2022 року на кафедрі дизайну Хмельницького національного університету відбулися студентська наукова конференція.

Напрямки студентських наукових досліджень були досить різноманітними, спрямованими на різні об’єкти середовища: як матеріального, так і віртуального. Значна частина досліджень студентів-випускників узгоджувалась з темами їх дипломних робіт або з тими напрямками, з якими студенти стикалися під час проходження виробничої практики.

Зокрема, студент Збарський Василь дослідив вид станкового мистецтва – мурали, які в умовах сьогодення транслюють патріотичні настрої українців та прославляють воїнів ЗСУ, які боронять Україну.

Студентка Козак Катерина своєю доповіддю викликала бурхливі дискусії, висвітливши дослідження розвитку фешн-ілюстрації, яка стала джерелом творчості для розробки дизайну обкладинки навчального посібника.

 

Студентка Житковська Віра зацікавила аудиторію дослідженнями щодо впливу дизайну упаковки на споживачів при виборі товарів. Актуальність цієї теми була визнана, як незаперечна і така, яка потребує подальшого дослідження і відображення в магістерській роботі.

Не зважаючи на те, що значна частина студентів вперше приймали участь в конференції, всі показали ґрунтовний підхід до тем, які досліджували. В подальшому передбачається представлені результати досліджень висвітлити в наукових публікаціях.

 

Кафедра дизайну